AÇIK HAVAYA İHTİYACINIZ MI VAR !

TOTEM PANOLAR

Açık hava reklamlarının en önemli özelliği büyük kitlelere kolayca ulaşabilmesidir. Yoldan geçen yayaların, sürücülerin ve taşıtların dikkatini çekmek için genellikle yol kenarlarına stratejik olarak yerleştirilirler . Reklam panoları ve panolar binaların yan taraflarında, alışveriş merkezlerinin çevresinde ve hatta otobüs terminallerinde de bulunabilir. Çeşitli büyüklüklerde, yol kenarındaki reklam panoları ve binaların yanlarındaki reklam panoları genellikle çok büyüktür ve bu da onların alanlarına hakim olmalarını ve tüketicilerin dikkatini çekmelerini sağlar.

Billboardlar, marka mesajınızı, stratejik olarak yerleştirilmiş reklamı kullanan veya yürüyen potansiyel müşterilere zahmetsizce yaymak için büyük, etkili ve yaratıcı bir açık hava reklam seçeneği sunar. Büyük boyutları ve büyüleyici yerleşimi sayesinde, stoklar potansiyel müşterileri çekerken aynı zamanda mesajınızı tüketicileri cezbedecek şekilde sergiliyor.

Billboardlar doğal olarak yoldan geçen herkesin ilgisini çekiyor. Cesur ve ilgi çekici sloganlar, etiket satırları ve farklı görsellerle müşterileri çekmek için tasarlanmıştır. 

UYGULAMA YÖNTEMLERİ

Reklam panoları marka mesajınızı hedef kitlenize ulaştırmak için etkili ve yaratıcı bir iletişim seçeneği sunar.

ÇÖZÜM MERKEZİ

NEDEN BİZ.

TASARIM

Projenize başlarken ekibimiz yaratıcı, özgün ve işlevsel tasarım alternatifleri sunmaktadır.

ENTEGRE ÜRETİM TESİSİ

Üretim süreçlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Buda bize kalite ve zaman yönetimi açısından fayda sağlamaktadır.

KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

Üretim sürecinin doğru bir şekilde ilerlemesi personelin yetkinliği ile eş değerdir. Ekibimizi bu bilinçle oluşturmaktayız.

İNOVATİF ÇÖZÜMLER

Başladığımız her bir proje kendine özgü detaylar içerir. Bu doğrultuda projenize özgün yaratıcı çözümler üretiyoruz.

MONTAJ VE UYGULAMA

Üretimini yaptığımız ürünlerin montaj yapılacak alana nakliyesi ve uygulanması ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İşimize olan güvenimizin temelinde, şimdiye kadar memnuniyeti ile gücümüze güç katan müşterilerimiz vardır.